Ceník

JAK MOHU ZA CVIČENÍ ZAPLATIT?

CHCI PLATIT HOTOVĚ: Na první lekci se můžete v našem rezervačním systému přihlásit bez předchozí platby. Následně ji uhradíte ve studiu. Přejete-li si chodit i nadále, je třeba si následující lekce předplatit. Přímo ve studiu LeVITAs se Vám na recepci v této věci budou věnovat recepční vždy v otevírací době studia, tj. od pondělí do čtvrtka od 16 do 19 hodin.

CHCI PLATIT KARTOU NA MÍSTĚ: Umožňujeme platbu na místě ve studiu. Je však třeba počítat s tím, že náš terminál není z nejrychlejších, proto prosíme, přijďte na svoji lekci včas. Na lekce v solné jeskyni je třeba vybrat hotovost, terminál s sebou nemáme. Děkujeme za pochopení. 

CHCI PLATIT PŘEVODEM: Na číslo účtu 2702042212/2010 pošlete částku zvolenou podle ceníku níže. Do zprávy pro příjemce uveďte svůj e-mail, pod kterým jste registrováni v rezervačním systému a účel platby (např. 10 lekcí happy hour nebo kurz Acrobat). Pokud na kredity spěcháte, pošlete nám současně e-mail na levitas@jogavevzduchu.cz a my Vám kredity dobijeme ihned.

CHCI PLATIT MULTISPORT KARTOU: Na první lekci se můžete v našem rezervačním systému přihlásit bez předchozí platby. Následně lekci uhradíte multisport kartou na místě. Přejete-li si chodit i nadále, informujte o tom recepční nebo lektorku, nastaví Vám v rezervačním systému neomezený přístup. Kurz není možné hradit kartou Multisport nebo ActivePass.  

- Multisport kartou lze platit následující lekce: Lekce 60 minut basic (základní cena 210 kreditů), tedy odpolední a ranní lekce jógy ve vzduchu, jóga, pilates, flexibility workout apod. 

- Multisport kartou nelze platit následující lekce: Lekce Happy Hour (dopolední nebo brzce odpolední s kreditovou cenou 180 kreditů), jóga v solné jeskyni, párová akrobacie a jiné lekce trvající déle, než 60 minut. 

CHCI PLATIT ACTIVEPASS KARTOU (SODEXO): Na první lekci se můžete v našem rezervačním systému přihlásit bez předchozí platby. Následně lekci uhradíte ActivePass kartou na místě. Přejete-li si chodit i nadále, informujte o tom recepční nebo lektorku, nastaví Vám v rezervačním systému neomezený přístup. Kurz není možné hradit kartou Multisport nebo ActivePass.

PLATBA SODEXO ACTIVE PASSEM NA LEKCÍCH V SOLNÉ JESKYNI: Při platbě benefitní kartou lze uplatnit pouze cvičení, pobyt v solné jeskyni je nutno uhradit zvlášť. Cena pobytu v solné jeskyni po dobu trvání lekce je 140,- Kč. 


CENÍK KURZŮ, WORKHOPŮ A DALŠÍCH AKCÍ:

Cena je uvedena vždy u daného kurzu.

CENÍK PRONÁJMŮ:

Najdete na samostatné stránce ZDE

CENÍK SLUŽEB (VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ, KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE, LAKTAČNÍ PORADENSTVÍ ATD.)

Najdete přímo v nabídce těchto služeb ZDE.


CENÍK LEKCÍ:

Otevřené lekce fungují na kreditový systém. Zakoupené kredity můžete kombinovat na lekce dle vlastních preferencí. Kredity nelze využít na uzavřené kurzy, workshopy a jiné akce.

1 LEKCE BASIC - 210 KREDITŮ

Jóga ve vzduchu®, Jóga, Flexibility workout

210,- Kč


5 LEKCÍ BASIC - 1050 KREDITŮ

Jóga ve vzduchu®, Jóga, Flexibility workout

950,- Kč

 1 lekce = 190,- Kč

10 LEKCÍ BASIC - 2100 KREDITŮ

Jóga ve vzduchu®, Jóga, Flexibility workout

1700,- Kč

                                                                  1 lekce = 170,- Kč

1 LEKCE HAPPY HOUR - 180 KREDITŮ

Dopolední lekce označené jako Happy Hour, Cvičení pro maminky

180,- Kč


5 LEKCÍ HAPPY HOUR - 900 KREDITŮ

Dopolední lekce označené jako Happy Hour, Cvičení pro maminky

850,- Kč

1 lekce = 170,- Kč

10 LEKCÍ HAPPY HOUR - 1800 KREDITŮ

Dopolední lekce označené jako Happy Hour, Cvičení pro maminky 

1500,- Kč

(1 lekce = 150,- Kč)

1 LEKCE JÓGY V SOLNÉ JESKYNI - 280 KREDITŮ

Lekce probíhá v Solné jeskyni U Kamenné panny

280,- Kč

5 LEKCÍ JÓGY V SOLNÉ JESKYNI - 1400 KREDITŮ

Lekce probíhá v Solné jeskyni U Kamenné panny

1300,- Kč

(1 lekce = 260,- Kč)

10 LEKCÍ JÓGY V SOLNÉ JESKYNI - 2800 KREDITŮ

Lekce probíhá v Solné jeskyni U Kamenné panny

2400,- Kč

(1 lekce = 240,- Kč)

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Na tuto lekci není možné využít kreditový systém. 

850,- Kč

NA VEŠKERÉ LEKCE VÁM RÁDI VYSTAVÍME DÁRKOVÝ POUKAZ PRO VAŠE BLÍZKÉ

Platnost všech zakoupených kreditů / lekcí je 6 měsíců od zakoupení.

Každý semestr měníme celý rozvrh lekcí. Proto, prosím, zvažte zakoupení počtu kreditů vždy tak, abyste je stihli využít v právě probíhajícím semestru. 

JAK KREDITOVÝ SYSTÉM FUNGUJE?

Každá lekce v rezervačním systému je ohodnocena určitým počtem kreditů. Kreditů si můžete nakoupit více a čerpat z nich různé lekce. Podle hodnoty lekce se Vám budou odečítat kredity. Čím více kreditů nakoupíte, tím levnější pro Vás každá lekce bude. Nakoupené kredity můžete libovolně kombinovat a navštěvovat lekce různých kreditových hodnot. 

Příklad možné kombinace čerpání kreditů:

Koupíte si permanentku za 1700,- Kč a dostanete za ni 2100 keditů. Za ty si můžete:

a) přijít 10x na lekci z kategorie Basic

b) přijít 10x na lekci z kategorie Happy Hour a k tomu dvakrát na lekci Basic

Záleží jen na Vás, jaké kombinace zvolíte.

Při kombinaci se může stát, že vám zůstane drobný nevyužitelný kredit (např. 80 kreditů, za které nelze jít na žádnou lekci). Tento zůstatek je nevratný a nelze jej refundovat v penězích. Můžete jej však doplatit do základní ceny lekce (např. doplatíte částku 130,- Kč a přijdete na lekci Basic).