Cvičení maminek

NOVÝ UZAVŘENÝ KURZ!

Cvičení za přítomnosti dětí

Uzavřený kurz osmi lekcí pro maminky, které nemají hlídání. Děti jsou cvičení přítomny, hrají si s připravenými hračkami. Maminky se zaměří především na kondiční cvičení a zdravotní strečink.  Lektorka: Katka Suave Urbanová KDY: Pondělí 10:00 - 11:00  9. 10. - 18. 12. 2023 / 8 lekcí - necvičíme 30. 10., 13. 11. a 4. 12. 

1 200,00 Kč

  NABÍDKA OTEVŘENÝCH LEKCÍ


  JÓGA
  JÓGA

  Pilates za přítomnosti dětí se zaměřuje na poporodní témata, jakými je potřeba dostat tělo do kondice, napravit držení těla a vytvarovat postavu ke spokojenosti každé z žen. Pro děti je nachystaná krabice s hračkami. 

  KDY: Úterý 9:00 - 10:00

  S KÝM: Veronika Kozlová

  CVIČÍ I DĚTI: Ne (mohou, pokud budou chtít, ale cvičení je koncipované pro dospělé)

  POTŘEBUJI NĚCO S SEBOU: Není třeba, ze zkušenosti ale doporučujeme svačinky:)

  JÓGA V SOLNÉ JESKYNI
  JÓGA V SOLNÉ JESKYNI

  Jóga pro maminky po ukončeném šestinedělí v prostředí solné jeskyně. Pro děti jsou k dispozici hračky pro hraní v solném písku, pro maminky podložky a laskavá lektorka. Budeme pracovat na harmonizaci nervového systému, pánevním dnu i případné diastáze břišních svalů. 

  KDY: Středa 9:00 - 9:45

  S KÝM: Veronika Kozlová

  CVIČÍ I DĚTI: Ne (mohou, pokud budou chtít, ale cvičení je koncipované pro dospělé)

  POTŘEBUJI NĚCO S SEBOU: Ne, hračky i podložky jsou na místě k dispozici. Doporučujeme náhradní ponožky. 

  POZOR: Lekce v solné jeskyni má vyšší kreditovou sazbu, pokud nemáte dobité kredity, nepodaří se Vám rezervace. V takovém případě nám napište na recepce@studiolevitas.cz Děkujeme za pochopení. 

  CO-WORKING
  CO-WORKING

  Ve studiu nabízíme hlídání dětí od jednoho roku pro rodiče, kteří chtějí pracovat, cvičit (jeden sál je volný pro tyto účely), vzdělávat se, odpočívat. Podmínkou je, že je rodič po celou dobu ve studiu, aby mohl případně dítě utěšit, tak jak umí jen maminka/tatínek, nebo dítě doprovodit na toaletu/přebalit.

  V předsálí je pro rodiče zajištěn stůl, káva, čaj a wifi připojení. Pro děti je možné využít rychlovarné konvice nebo mikrovlnné trouby k ohřátí jídla.

  KDY: Úterý 10:00 - 12:30

  S KÝM: Nella Výšková

  Rezervace předem je nutná přes rezervační systém

  Platí se vždy na místě. Rezervace předem je závazná a lze ji zrušit nejpozději 24 hodin předem. Při opakovaném zrušení rezervace později bude vyžadována nevratná záloha předem.