Jóga ve vzduchu® pro těhotné

Cvičení v síti pro těhotné

Lekce určené zejména nastávajícím maminkám, ženám po porodu a ženám, které se o těhotenství pokoušejí

Cvičení je vhodné pro období všech tří trimestrů, pokud se nastávající maminka cítí dobře a nemá žádná jiná zdravotní omezení. Cílem kurzu je nácvik práce pánevního dna (posílení a relaxace), hlubokého stabilizačního systému, minimalizace vzniku rozestupu břišních svalů a zachování kondice. Cvičení je vhodné i pro ženy, které doposud v síti necvičily. Ženám, které před těhotenstvím cvičení neprovozovaly, nedoporučujeme v těhotenství začínat právě s Jógou ve vzduchu® Gravid. Větší část lekce je vedena v síti, část lekce je však vedena mimo síť za užití jiných cvičebních pomůcek (bossa, overball, fitball).

Na lekce je možné se přihlásit prostřednictvím rezervačního systému (zvolte LeVITAs-Velký sál) nebo na tel. č. 607 55 33 32.

POZOR, TELEFONICKY A EMAILEM JE LEKCE NUTNÉ OBJEDNÁVAT NEJPOZDĚJI VE ČTVRTEK VEČER (do 19:00). Od pátku do neděle je studio i s recepcí zavřeno. Rezervační systém umožní rezervaci 24 hodin předem, tedy do soboty 17:00. 


 Kdy a kde :

Neděle 17:00-18:00, LeVITAs

Lekce vede Mgr. Veronika Kozlová, dlouholetá instruktorka a autorka Jógy ve vzduchu®, autorka Jógy ve vzduchu pro těhotné, masérka se specializací na těhotenské rebozo masáže, certifikovaná trenérka DNS metody a maminka dvou dětí s alternací Ing. Petrou Škrabalovou, dlouholetou instruktorkou Jógy ve vzduchu®, lektorkou Jógy ve vzduchu pro těhotné, lektorkou pilates a instruktorkou kondičního posilování.