Jóga ve vzduchu® Level 1

Otevřené lekce

Základní lekce bez návaznosti

Lekce jsou pro úplné začátečníky i pokročilé "letce". Lekce na sebe navzájem nenavazují. Můžete vyzkoušet pouze jednu lekci nebo si zakoupit výhodné permanentky.

Na lekce se přihlašujte prostřednictvím rezervačního systému.


Kdy a kde:

LeVITAs, Minoritská 10.

Aktuální lekce najdete v rozrvhu rezervačního systému

V rámci otevřených lekcí můžete využít také specializované lekce:

Jóga ve vzduchu® Gravid - pro těhotné

Jóga ve vzduchu® Flexi- na zvýšení flexibility

Jóga ve vzduchu® Pilates

MULTISPORT A ACTIVE PASS (SODEXO):

Kurz je možné hradit kartou Multisport nebo ActivePass. Předem je však nutné složit zálohu ve výši 500,- Kč na recepci LeVITAs (není možné zálohu složit převodem na účet). Při absenci nebo opomenutí zápisu/pípnutí karty bude ze zálohy stržena částka 100,- Kč/lekce. Na konci kurzu bude záloha vrácena v poměrné výši. Při vyčerpání depozitu před koncem kurzu bude klient povinen složit nový depozit, v opačném případě bude z kurzu vyřazen.

Základní lekce v síti

Pro začátečníky i pokročilé

Jóga ve vzduchu® je lekcí zahrnující příjemné protažení, posilovací cviky, lehkou akrobacii a relaxaci. Součástí každé lekce jsou samozřejmě i obrácené pozice

Lekce Jóga ve vzduchu® doporučujeme všem začátečníkům s tímto druhem cvičení, vč. těch, kteří mají zkušenosti s jinými druhy příbuzných sportů (aerial silks, aerial hoop, pole dance, jóga).

Základní lekci Jóga ve vzduchu® doporučujeme jako první zkušební lekci. Je pro první seznámení se sítí nejvhodnější volbou.

Lekce Jóga ve vzduchu® najdete ve studiu LeVITAs. Nabízíme je ve formě uzavřeného kurzu i otevřených lekcí.


Uzavřený kurz

Kurz v uzavřené skupině se stálým lektorem

O výhodách kurzu oproti otevřeným lekcím si můžete přečíst ZDE. Kurz je určen pro začínající klienty a klienty, kteří mají za sebou méně, než deset lekcí. 

Před zakoupením kurzu doporučujeme vyzkoušení jedné otevřené lekce. V případě, že Vám pohyb v síti nesedne, není možné cenu kurzovného vrátit.

Kurzy naleznete zde.


Kurz je možné hradit Sodexo Active Passem a Multisport kartou za podmínek uvedených níže na této stránce.

Na kurzy se můžete hlásit zde.