Jóga ve vzduchu® Level 2

MULTISPORT A ACTIVE PASS (SODEXO):

Kurz je možné hradit kartou Multisport nebo ActivePass. Předem je však nutné složit zálohu ve výši 500,- Kč na recepci LeVITAs (není možné zálohu složit převodem na účet). Při absenci nebo opomenutí zápisu/pípnutí karty bude ze zálohy stržena částka 100,- Kč/lekce. Na konci kurzu bude záloha vrácena v poměrné výši. Při vyčerpání depozitu před koncem kurzu bude klient povinen složit nový depozit, v opačném případě bude z kurzu vyřazen.

Kdy a kde:

LeVITAs, Minoritská 10.

Aktuální lekce naleznete v rezervačním systému


V rámci otevřených lekcí můžete využít také specializované lekce:

Jóga ve vzduchu® Gravid - pro těhotné

Jóga ve vzduchu® Lymfatic - na podporu lymfatického systému

Jóga ve vzduchu® Pilates


Uzavřený kurz

Kurz v uzavřené skupině se stálým lektorem

V těchto lekcích se naučíme propojovat jednotlivé pozice do plynulých netanečních sestav. Samozřejmě se naučíme i nové prvky.

Pro účast na lekci je nutné mít zkušenost s Jóga ve vzduchu® v rozsahu min. 10 lekcí nebo kurzu Jóga ve vzduchu® Level 1.

O výhodách kurzu oproti otevřeným lekcím si můžete přečíst ZDE. Kurz je určen pro začínající klienty a klienty, kteří mají za sebou méně, než deset lekcí.

Na kurzy se můžete přihlásit zde.

Kde:

LeVITAs, Minoritská 10

Nejste si jisti, zda bude kurz pro vás? Přijďte si vyzkoušet na otevřenou lekci. Lekci lze uhradit z kreditů nebo jednorázovou platbou. Přihlášení přes rezervační systém nutné.