Fyzio lekce


FLEXIBILITY WORKOUT

Kurz zaměřený na zdravé zvyšování pružnosti. Mobilita, tedy pohyblivost těla v je spolu se sílou a stabilitou důležitá nejen pro efektivní výkony na síti či při párové akrobacii, ale je také nutným předpokladem zdravého těla. 

Katka je certifikovanou trenérkou s širokým záběrem znalostí a zkušeností. Flexibility workout tak není jen plochým protahovacím cvičením, ale kurzem, který je plnohodnotnou přípravou pro akrojógu, fly jógu i život sám. 

Maximální počet účastníků na lekci je 8 osob. Cviky upravujeme podle individuálních potřeb. Lekce je ideálním doplňkem k fly józe a akrojóze

PONDĚLÍ 19:45 - 20:45.

Lektorka: Katka Suave Urbanová

ZDRAVÁ ZÁDA

Cvičení pro bolavá záda. Naučíme se správně dýchat, využívat sílu středu a uvolníme a protáhneme ztuhlé svaly.

Při lekci využijeme techniky prof. Koláře DNS (vývojová kineziologie), spirální stabilizace MUDr. Smíška, pilates i jógy.

Z pomůcek nám budou nápomocny pěnové válce, yoga wheel, bossu, balanční čočky, malé gymnastické míče a jógové popruhy či bloky. Pomůcky budeme pravidelně střídat, takže žádná lekce nebude stejná, jako předchozí.

Maximální počet účastníků na lekci bude 8 osob, proto je lekce vhodná také pro těhotné nebo seniory. Cviky vždy upravíme podle individuálních potřeb.

Lekce je také vhodná jako kompenzace ke cvičení fly jógy nebo akrojógy. 

ÚTERÝ 17:30 - 18:30

Lektorka: Míša Přibylová