Fyzio lekce

FLEXIBILITY WORKOUT
ZDRAVÁ ZÁDA
PEVNÉ TĚLO S PILATES

Kurz zaměřený na zdravé zvyšování pružnosti. Mobilita, tedy pohyblivost těla v je spolu se sílou a stabilitou důležitá nejen pro efektivní výkony na síti či při párové akrobacii, ale je také nutným předpokladem zdravého těla. 

Katka je certifikovanou trenérkou s širokým záběrem znalostí a zkušeností. Flexibility workout tak není jen plochým protahovacím cvičením, ale kurzem, který je plnohodnotnou přípravou pro akrojógu, fly jógu i život sám. 

Maximální počet účastníků na lekci je 8 osob. Cviky upravujeme podle individuálních potřeb. Lekce je ideálním doplňkem k fly józe a akrojóze

Kurz začíná od října 2023. 

PONDĚLÍ 19:45 - 20:45.

Lektorka: Katka Suave Urbanová

Cvičení pro bolavá záda. Naučíme se správně dýchat, využívat sílu středu a uvolníme a protáhneme ztuhlé svaly.

Při lekci využijeme techniky prof. Koláře DNS (vývojová kineziologie), spirální stabilizace MUDr. Smíška, pilates i jógy.

Z pomůcek nám budou nápomocny pěnové válce, yoga wheel, bossu, balanční čočky, malé gymnastické míče a jógové popruhy či bloky. Pomůcky budeme pravidelně střídat, takže žádná lekce nebude stejná, jako předchozí.

Maximální počet účastníků na lekci bude 8 osob, proto je lekce vhodná také pro těhotné nebo seniory. Cviky vždy upravíme podle individuálních potřeb.

Lekce je také vhodná jako kompenzace ke cvičení fly jógy nebo akrojógy. 

Kurz začíná od října 2023.

ÚTERÝ 17:30 - 18:30

Lektorka: Míša Přibylová

Metoda pilates je osvědčeným cvičením pro zpevnění středu těla, zejm. břišních svalů. Je tak nejen prevencí, ale také léčbou bolestí zad a současně tajemstvím pevné postavy.

Na lekcích využijete zejména pilates s vlastním tělem, ale na řadu přijdou i malé míče, válce, fasciální míčky a další pomůcky. 

Maximální počet účastníků na lekci bude 8 osob. Kurz je vhodný pro úplné začátečníky či seniory, není však vhodný pro těhotné.

Kurz je ideální kompenzací pro lekce akrojógy nebo fly jógy.  

Kurz začíná od října 2023

PONDĚLÍ 17:00 - 18:00

Lektorka: Soňa Procházková

OBJEDNÁVKY KURZŮ PROBÍHAJÍ PŘES NÁŠ ESHOP, STAČÍ SI VYBRAT KLIKNUTÍM: