Cvičení pro těhotné bez sítí

Cvičení po porodu

Cvičení po šesti týdnech od vaginálního porodu a 3 měsíců od porodu CS

Cvičení pro ženy po porodu zaměřené především na znovuobnovení pevnosti a pružnosti pánevního dna, prevenci nebo nápravu rozestupu břišních svalů a postupné získávání kondice po porodu. 

Lekce obsahuje velké množství rehabilitačních cviků, ke kterým je třeba zapojení plného vědomí cvičících žen. Proto není možné na lekci být s dítětem. Není-li to pro vás možné, zkuste například lekce maminek za přítomnosti dětí nebo cvičení s dětmi v šátku.

Kdy: Lekce aktuálně není v nabídce

Kde:

LeVITAs, Minoritská 10

Přihlašování probíhá přes rezervační systém (zvolte LeVITAs - malý sál) nebo tel. č. 607 55 33 32.

Lekci vede Mgr. Veronika Kozlová


Aktuálně nabízíme pro těhotné pouze cvičení v závěsné síti Jóga ve vzduchu® Gravid.


Cvičení v síti pro těhotné

Lekce určené zejména nastávajícím maminkám, ženám po porodu a ženám, které se o těhotenství pokoušejí

Cvičení je vhodné pro období všech tří trimestrů, pokud se nastávající maminka cítí dobře a nemá žádná jiná zdravotní omezení. Cílem kurzu je nácvik práce pánevního dna (posílení a relaxace), hlubokého stabilizačního systému, minimalizace vzniku rozestupu břišních svalů a zachování kondice. Cvičení je vhodné i pro ženy, které doposud v síti necvičily. Ženám, které před těhotenstvím cvičení neprovozovaly, nedoporučujeme v těhotenství začínat právě s Jógou ve vzduchu® Gravid. Větší část lekce je vedena v síti, část lekce je však vedena mimo síť za užití jiných cvičebních pomůcek (bossa, overball, fitball).

Na lekce je možné se přihlásit prostřednictvím rezervačního systému nebo na tel. č. 607 55 33 32.

Lekci vede Ing. Petra Škrabalová