Handstand Workshop s Michalem Mudrákem

Michal Mudrák

Michal studoval handstand u pedagogů Františka Navrátila v Česku, Nataliye Nebrat v Berlíně a Ernesta Palchikova v Kyjevě - jednoho z nejuznávanější světových handbalancerů.

Reference:

- francouzská novocirkusová company Cirque Bouffon

- Krystallpalast Varieté v Lipsku

- Pegasus Varieté Bensheim

- Varietéspektakel Köthen

- varieté China Rouge v Číně

- Festival Feux de la Rampe ve Francii

Ve školním roce 2012/2013 působil jako učitel akrobacie na hudebně-dramatickém oddělení Janáčkovy konzervatoře v Ostravě. 

Workshop Handstandu

Workshop je veden jako praktický seminář primárně určený pro dospělé. Jedná se o techniku stoje na rukou, kterému předchází celá řada předcvičení, což znamená různá cvičení na fyzickou kondici ( aby tělo bylo připraveno na stoj na rukou) a také několik cvičení na techniku. Nedílnou součástí jsou také cviky na flexibilitu. Následně přichází na řadu stojkování u stěny, ale i v prostoru, samozřejmě vše s Michalovou pomocí. 

Michal bude během celého celého workshopu vysvětlovat postup přípravy na stojku. Stojka jako taková je skvělá nejen pro zapojení svalů celého těla a pro cítění rovnováhy, nebo-li balancu, ale i pro vnímání těla jako takového.

Seminář je určen maximálně pro 10 osob. Délka semináře je 120 minut. Dalších 30 minut je vyhrazených pro případné individuální dotazy. 

KDY: 4. 3. 2017

V KOLIK: 

14:00 - 16:30 - pro pokročilé

nebo

11:00 - 13:30 - pro začátečníky

CENA: 400,- Kč /workshop

KDE: LeVITAs, Minoritská 10, Brno

V případě zájmu vyplňte formulář vpravo.

Závazná přihláška na workshop