Jóga pro kyčle

KDY: 3. prosince 2022 9:00 - 18:00

KDE: LeVITAs, Brno

CENA:

1500,- Kč / 62 EUR/ samostatný seminář

7000,- Kč /270 EUR/ celý cyklus Jógové praxe (přihlášky ZDE)


Celodenní prožitkový seminář s tématem kyčelních kloubů. Jejich posílení, otevření, relaxace. Seminář pracuje také s psychosomatikou a důsledky stresu pro oblast kyčlí.

Kyčelní klouby jsou velmi důležité klouby, bez nich by naše tělo nebylo plně funkční. Účastní se mnoha pohybů a práci s nimi se proto v józe věnuje velké množství pozornosti. Zdravé a volné kyčle usnadňují pohyb v každodenních činnostech a dávají pocit svobody a volnost jógovému pohybu.

Do kondice kyčlí se projevuje zatuhlost kvůli stresu, nedostatku pohybu a převážně sedavému způsobu života. Nicméně, nad a pod kyčlemi se nacházejí neméně důležité struktury (chodidlo, koleno, páteř), kterým je třeba při práci s kyčlemi (nejen v józe) věnovat pozornost.

Na semináři využijeme běžně dostupné jógové pomůcky, a může tak sloužit jako inspirace pro vlastní instruktorské lekce. Neobsahuje teoretický rozbor.

Seminář je určen všem zájemcům bez rozdílu, obzvláště vhodný je pro zájemce o účast v rekvalifikačním kurzu nebo pro instruktory jógy, kterým doposud chybí dostatečná vlastní praxe v oblasti pozdravů slunci.

Seminář vede Robert Šereš, instruktor jógy, lektor rekvalifikačního kurzu s akreditací MŠMT. 

Přihláška na seminář jóga a pomůcky

Závazně se přihlašuji na uvedený seminář. Jsem si vědom/a toho, že se touto přihláškou zavazuji uhradit cenu kurzu a v případě mé neúčasti na kurzu mi nebude cena kurzu vrácena. Seznámil/a jsem se a plně souhlasím s obchodními podmínkami.