JÓGA VE VZDUCHU

Pohybu v závěsné síti se naši lektoři věnují intenzivně od roku 2012. Jsme držiteli akreditace MŠMT a jógu ve vzduchu tak vyučujeme i formou rekvalifikačních kurzů.

Naši lektoři mají zkušenost s různými druhy aerial yogy i vedením studií zaměřených na závěsná cvičení. Za sebou máme více než 7 000 lekcí, ze kterých čerpáme nové poznatky, přístupy a nápady.

V našem týmu najdete instruktory jógy, pilates, kondičního posilování, spirální stabilizace, dynamické neuromuskulární stabilizace, fyzioterapeuty i porodní duly. Šíře možností pro cvičení v závěsné síti není omezena jen na základní cviky nebo akrobacii, ale rozpíná se k osobám se speciálními potřebami (těhotné ženy, děti) nebo k specifickým požadavkům na význam lekce (jógová lekce, podpora lymfatického systému).

JÓGA VE VZDUCHU NÁS BAVÍ A PRACUJEME NA JEJÍM ROZVOJI KAŽDÝ DEN.

PŘIDEJTE SE K NÁM!


MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT:

Jin jóga

Jin jóga (yin yoga) je jednou z nejpopulárnějších forem jógové praxe. Často je však zaměňována za " prostě pomalou jógu" , což je velmi zjednodušené vidění této nedoceněné metody. Jin jóga má nejen řadu benefitů pro tělo i duši, ale při správné praxi může být skvělým pomocníkem tam, kde jiné jógové přístupy selhávají. Pro kvalitní jin jógovou praxi je však nutné připravit lekci jinak, než jen zvýšit počet minut na ásanu. K dy, kde, jak a proč nabídnout klientovi pozice, to se dozvíte na našem školení.¨ Lektor: Robert Šereš Termín: 10. - 11. 2. 2024

4 700,00 Kč

Instruktor jógy - rekvalifikační kurz

Rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT. Na základě úspěšně ukončeného kurzu získá absolvent Osvědčení o rekvalifikaci, na základě kterého může vykonávat činnost Instruktora jógy nebo zažádat o vydání živnostenského oprávnění.  Více o kurzu a termínech ZDE . 

18 000,00 Kč

Aromajóga 1

V semináři AROMAJÓGA 1 se můžete těšit na následující témata: - Historie aromaterapie a její využití v józe i masážích - Éterické (esenciální) oleje , jejich výroba a způsoby použití - Základní éterické oleje, jejich léčivé účinky , využití a kontraindikace - Jóga a aromaterapie z pohledu pěti elementů (úvod do čakrové jógy) - Lekce jógy s využitím aromaterapie - Lekce jógy s technikami z indické masáže hlavy Lektor: Robert Šereš

3 200,00 Kč