JÓGA VE VZDUCHU

Pohybu v závěsné síti se naši lektoři věnují intenzivně od roku 2012. Jsme držiteli akreditace MŠMT a jógu ve vzduchu tak vyučujeme i formou rekvalifikačních kurzů.

Naši lektoři mají zkušenost s různými druhy aerial yogy i vedením studií zaměřených na závěsná cvičení. Za sebou máme více než 7 000 lekcí, ze kterých čerpáme nové poznatky, přístupy a nápady.

V našem týmu najdete instruktory jógy, pilates, kondičního posilování, spirální stabilizace, dynamické neuromuskulární stabilizace, fyzioterapeuty i porodní duly. Šíře možností pro cvičení v závěsné síti není omezena jen na základní cviky nebo akrobacii, ale rozpíná se k osobám se speciálními potřebami (těhotné ženy, děti) nebo k specifickým požadavkům na význam lekce (jógová lekce, podpora lymfatického systému).

JÓGA VE VZDUCHU NÁS BAVÍ A PRACUJEME NA JEJÍM ROZVOJI KAŽDÝ DEN.

PŘIDEJTE SE K NÁM!


MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT:

Jóga pro děti

Školení jógy pro děti je zaměřeno na děti od tří let do doby dospívání. Na dvoudenním kurzu se dozvíte nejen to, jak připravit lekci pro děti v různém období vývoje, jakým způsobem poskládat jednotlivé ásany a sestavy, ale také to, jak děti pro jógu nadchnout. Zaměříme se na: - Hrubou motoriku; s důrazem na práci nohou a středu těla - Jemnou motoriku; s důrazem na práci rukou - Oromotoriku; pro pomoc dětem s logopedickými potížemi - Psychiku; zejména práci s emocemi prostřednictvím doteku a meditací Klasické jógové učení a pozice přeneseme do světa dětí, ze kterého ostatně velká část ásan vychází. Naučíme se pracovat s dětmi roztržitými, nesoustředěnými i těmi, které neprojevují o nic zájem. Dáme prostor pro hru a imaginaci. Zároveň ale budeme stále sledovat cíl jógové lekce pro děti - pomoci jim k silnému a pružnému tělu, odolné a vnímavé duši, srozumitelné řeči i uvolněné mysli. 

5 000,00 Kč

Jin jóga

Jin jóga (yin yoga) je jednou z nejpopulárnějších forem jógové praxe. Často je však zaměňována za " prostě pomalou jógu" , což je velmi zjednodušené vidění této nedoceněné metody. Jin jóga má nejen řadu benefitů pro tělo i duši, ale při správné praxi může být skvělým pomocníkem tam, kde jiné jógové přístupy selhávají. Pro kvalitní jin jógovou praxi je však nutné připravit lekci jinak, než jen zvýšit počet minut na ásanu. K dy, kde, jak a proč nabídnout klientovi pozice, to se dozvíte na našem školení.¨ Lektor: Robert Šereš Termín: 10. - 11. 2. 2024

4 700,00 Kč

Instruktor jógy - rekvalifikační kurz

Rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT. Na základě úspěšně ukončeného kurzu získá absolvent Osvědčení o rekvalifikaci, na základě kterého může vykonávat činnost Instruktora jógy nebo zažádat o vydání živnostenského oprávnění.  Cena do 31. 3. 2024: 19000,- Kč Cena od 1. 4. 2024: 19500,- Kč Pokud si přejete hradit kurz ve splátkách, napište nám před objednáním kurzu na skoleni@studiolevitas.cz  a vše s Vámi s radostí připravíme. Děkujeme. Více o kurzu a termínech ZDE . 

19 500,00 Kč

Aromajóga

Certifikovaný seminář pro instruktory a praktikanty jógy.  Propojení aromaterapie s jógovou praxí přináší prohloubení účinků obojího. Jak správně a bezpečně vybírat a kombinovat vůně a jednotlivé oleje, to bude hlavním tématem našeho semináře.  Lektor: Robert Šereš

Cena od 2 200,00 Kč