Proč je lepší chodit do kurzu?

09.02.2021

Pokud přemýšlíte o lekcích Jógy ve vzduchu®, možná zvažujete, zda zvolit otevřené lekce nebo kurz. V nabídce máme sice obojí, ale za lepší považujeme rozhodně kurz.

A to hned z několika důvodů:

Důvod č. 1: Naučíte se cvičit opravdu správně. Základní cviky se pořádně a trpělivě vysvětlují, protože je na to prostor a čas. Co se nestihne v první lekci, naučíte se v druhé. Lektorka přesně ví, kde jste skončili.

Důvod č. 2: Pokud jste začátečník, můžete se na otevřených lekcích ztrácet, cítit se nepříjemně, že zdržujete, když Vás cvičitelka opravuje, nebo za Vámi musí jít, aby Vám pomohla. To v kurzu nehrozí, všichni jsou začátečníci a nejistota z cvičení je samozřejmá.

Důvod č. 3: Pokud jste pokročilý, začnou Vás po několika lekcích opravdu nudit opakující se výklady o tom, co je to spodní opasek, jak se jde do opice a jak se nabírá síť. V kurzu pro pokročilé budou opravdu jen pokročilí. Stihne se více cvičit, méně mluvit a opravdu si užít pravý pohyb v síti.

Důvod č. 4: Na kurzech pro začátečníky i pokročilé se stihne více cvičení. Nemusí se znovu nic vysvětlovat, nemusí se vítat noví cvičící podpisy bezpečnosti a nechodí pozdní příchozí, kteří se ztratili v uličkách u Minoritské.

Důvod č. 5: Cvičitelka Vás bude znát. Bude znát Vaše jméno, slabosti i preference.

Důvod č. 6.: Všechny kurzy mají stejný harmonogram, máte tedy jistotu, že se opravdu naučíte všechny základní cviky bez ohledu na cvičitelku. U otevřených lekcí se často stává, že i po patnácti nebo více lekcích klienti neznají základní cviky, protože na ně v otevřené lekci prostě neměli štěstí.

Cenově jsou kurzy srovnatelné s otevřenými lekcemi.