Lekce zdarma

LEKCE ZDARMA? 

Fakt. A není v tom žádný háček. Stačí v září splnit pár úkolů a lekci zdarma vám nahrajeme do rezervačního systému. A klidně i více lekcí

Takže jak na to?

1) Na recepci si vyzvedni hrací list.

2) Radši si ho i podepiš z druhé strany, ať Ti někdo výhru neuloupí.

3) Přijď na lekci Jógy ve vzduchu - počítají se všechny: pro začátečníky, pro pokročilé, akrobacie, pro těhotné, pilates v síti i relaxační fly jóga. V září máme nejvíc lekcí z celého roku, protože od října se některé uzavřou do kurzů. Takže výběr je veliký. 

4) Přijď na jógu - hatha jóga, jemná jóga, jóga proti bolesti zad. A aby se neřeklo, uznáme i fyziolekce - flexibility workout, pilates a zdravá záda. A taky jógový speciálek.

5) Vyfoť se - před lekcí s mejkapem nebo po lekci s pandím výrazem. Na recepci, před vchodem do studia, v síti, na podložce nebo v šatně...nápadům se meze nekladou. Fotku nebo video vlož na sociální síť dle svého gusta a nezapomeň nás označit (levitas.brno na IG a FB, studiolevitas na TikToku). 

6) Vyber si další lekci - jakoukoliv.

7) Okomentuj nám některý z příspěvků na sociálních sítích. Stačí srdíčko, zvednutý palec nebo jiný emotikon. Ale budeme rádi za lidská slova a třeba sdělení, jak se návštěva u nás vydařila. 

8) Přijď s kamarádkou. Nebo kamarádem. Manželem, spolupracovníkem, s kýmkoliv. Nebo ho pošli a pak nám řekni, koho jsi poslal/a. 

9) Nech si nahrát lekci zdarma!

Pořadí plnění úkolů od 2 do 8  je jen na Tobě.