Od dívky k ženě

KDY: 16. března 2018

V KOLIK: 17:00 - 20:00

KDE: LeVITAsMinoritská 10, Brno

CENA: 450,- Kč / osoba nebo 650,- Kč máma + dcera

Závazná přihláška na seminář Od dívky k ženě

Seminář vede Bc. Kateřina Juřenčáková, maminka, manželka, lektorka ženských témat a akreditovaná poradkyně přirozeného plánování rodičovství. Vystudovala vysokou školu, ve své profesní praxi pracovala na pozici konzultantky lidských zdrojů a lektorky firemního vzdělávání. 

V současnosti přednáší na školách i pro veřejnost na téma menstruace, ženství, mateřství a jiné.

 www.zenaluna.cz 

 www.prirozenaantikoncepce.cz

Večer pro mámy a jejich dospívající dcery (9-14 let)

Vše co jste chtěly vědět o ženství (menstruaci), ale bály jste se zeptat 😊

Žijeme ve světě, kde se slovo menstruace nejčastěji spojuje se slovy: bolestivá, nepříjemná, trapná. Nejčastěji je nazývána "krámy", tedy něco, co v životě nepotřebujeme a čeho se chceme zbavit. Pokud o ní musíme mluvit, tak často tiše nebo pohrdavě. Naprostá většina dívek či žen z ní má negativní pocity a mnohé z nich touží, ji vůbec nemít.

Proč se nám ženám toto děje? Proč musíme každý měsíc menstruovat? Je to k něčemu dobré? Můžeme mít menstruaci rády a těšit se na ni? Proč jsme v období menstruace více unavené, podrážděné? Je to normální? Proč se během cyklu mění naše emoce? Jak s tím pracovat?

Na tyto a mnoho dalších otázek najdete odpověď na semináři pro mámy a dcery, který vede zkušená lektorka Bc. K.ateřina JuřenčákováCO BY VÁS MOHLO DÁLE ZAJÍMAT:

- Seminář Vědomé milování 

- Cesta do krajiny pánevního dna

- Seminář hormonální jógové terapie

- Pánevní dno pro instruktory jógy a fitness