Péče

Pečovat v LeVITu o Vás bude Mgr. Veronika Kozlová. Více o Veronice si můžete přečíst na jejích stránkách ZDE. 

Rebozo masáž

Rebozo je dlouhý šátek, který v tradičních kulturách doprovází ženu od její první menstruace po celý život. Pomáhá při menstruačních bolestech, poskytuje podporu v těhotenství, zavinuje dělohu po porodu nebo potratu a nosí dítě, které se ženě narodí.

Rebozo je účinným nástrojem pro "masáže", kterými ulevuje zejména od bolestí pánve a SI kloubu. V těhotenství také tato masáž pomáhá otáčet dítě, je-li v břiše koncem pánevním.

Rebozo je výborným pomocníkem také v průběhu porodu samotného, kdy techniky rebozo masáží pomáhají ženě zvládat porodní bolesti. Pro muže je to ideální příležitost aktivně se zapojit do porodu svého dítěte a být ženě oporou, kterou potřebuje.

Po šestinedělí se Rebozo používá pro rituál "zavírání kostí", který pomáhá ženě uzavřít danou životní kapitolu a rozloučit se s těhotenstvím. 

CENA OŠETŘENÍ:

  • Rebozo masáž při bolestech pánve nebo v těhotenství - 30 minut 500,- Kč
  • Seznámení s rebozem pro páry - nácvik technik pro muže u porodu - 60 minut 1100,- Kč
  • Rituál zavírání kostí - 45 minut 900,- Kč

Rebozo masáž doporučuji spojit s kraniosakrálním ošetřením fascií. 

Kineziotape

Bavlněná páska umožňuje snižovat nebo zvyšovat napětí svalů a je tak účinnou pomůckou při řešení bolestí pohybového aparátů i terapii například u diastázy břišních svalů, padající nožní klenby nebo přetížení šíjových svalů. Aplikace vydrží na těle podle postiženého místa - páska na chodidle, které se často tře a potí, dojde k povolení dříve, často po jednom dni, zatímco na zádech může vydržet i několik týdnů. Učím proto klienty i aplikaci na vlastním těle, je-li to potřeba. 

Kineziotape aplikuji zdarma jako součást masáže, pohybové terapie nebo ošetření. 

Kraniosakrální terapie

Kraniosakrální terapie je velmi jemná technika péče o tělo i duši. Jemný dotek umožňuje terapeutovi naslouchat práci fascií i ozvám vnitřních orgánů. Pomáhá podpořit přirozený "dech života" tedy proudění mozkomíšního moku a dalších tekutin v těle. Pracuje také s pohybem jednotlivých lebečních kostí, které mohou svým (ne)pohybem ovlivňovat mnohé naše prožitky a způsobovat tak onemocnění psychické i fyzické.

Kraniosakrální terapie má směry osteopatické - zaměřené více na tkáně, kosti a klouby, tedy na materiálno. A směry biodynamické - zaměřené více na práci s energií. U mne se setkáte především s osteopatickými postupy.

Terapie probíhá na masérském lehátku tak, že oblečený klient leží a terapeut se jej velmi lehkým dotekem dotýká zejména v oblasti křížové kosti, trupu a hlavy. Každý dotek je předem konzultován a klientem odsouhlasen. 

CENA OŠETŘENÍ:

1100,- Kč/hodina 

Jsem absolventkou výcviku Kraniosakrální osteopatie pod vedením Radka Neškrabala v rozsahu 300 hodin. Kompletní výpis mého vzdělání (nejen) v oboru kraniosakrální terapie najdete na mých stránkách ZDE.    

Laktační poradenství

AKTUÁLNĚ Z DŮVODU MATEŘSKÉ DOVOLENÉ LAKTAČNÍ PORADENSTVÍ NENÍ V NABÍDCE. MŮŽETE SE OBRÁTIT NA PROVĚŘENÉ LAKTAČNÍ PORADKYNĚ ZDE

Ženy se snažím podpořit v jejich schopnosti o své dítě pečovat ve všech směrech. Každá žena v sobě nese dostatek síly i znalostí pro to, aby mohla své dítě s láskou vychovávat.

Při poradenství nesahám na dítě ani na ženu a pro ukázku možných poloh používám manipulační panenku. Do intimity ženy, ani do její vazby k dítěti nezasahuji nežádoucími doteky nebo tlakem na výkon. Naopak, hledáme společně cestu, kterou sama žena vyhodnotí jako nejlepší.

Při poradenství neprodávám a nepodporuji prodej bylinných kapslí nebo léčiv. Jako dáreček ode mne můžete obdržet bylinný čaj pro dobrou náladu, nikoliv však pro tvorbu mléka.

V případě poranění bradavek nebo infekce doporučuji běžně dostupné preparáty. Je také možné si ode mne zapůjčit stříbrné kloboučky podporující hojení (nikoliv kojicí kloboučky).

Nad rámec poradenství mohu nabídnout instruktáž k nošení dítěte v šátku a taktéž zapůjčení šátku.

Poradenství poskytuji výhradně u Vás doma, jelikož pro správné řešení potíží je nutné, aby matka i dítě byly ve svém autentickém prostředí.

CENA PORADENSTVÍ:

Laktační poradenství u Vás doma: 1200,- Kč

Zapůjčení stříbrných kloboučků: 200,- Kč/týden

Zapůjčení šátku na nošení dítěte: 14 dní zdarma, dále 200,- Kč/měsíc

Doba trvání poradenství se různí, nejčastěji mezi jednou a třemi hodinami. Cena poradenství se nemění.

Zapůjčení šátku zdarma umožňuji pouze klientkám z laktačního poradenství. 

Články ke kojení najdete na mých stránkách ZDE.

(Ne)plodnost - menstruační cyklus

Poradenství v péči o svoji plodnost, a to ať už se o miminko snažíte nebo se otěhotnění snažíte vyhnout. 

Poradenství při práci s vlastním menstruačním cyklem - jak jej využít pro větší efektivitu vlastní práce nebo kvalitu rodinných vztahů.

CENA PORADENSTVÍ:

1100,- Kč/hodina + materiály k zaznamenání cyklu.

Obvykle jsou třeba 2-3 setkání podle typu zakázky.

Domluvu na termínu ošetření směřujte na veronika@veronikakozlova.cz nebo telefonem na 737 399 816. 

PŘÍPADNĚ VYPLŇTE FORMULÁŘ NÍŽE

Prosíme, neobjednávejte se na recepci studia. 

MÁM ZÁJEM O NÁSLEDUJÍCÍ PORADENSTVÍ/OŠETŘENÍ