RomčaOd útlého dětství jsem byla velmi akční, každý den po vyučování jsem měla na programu nějaký kroužek sportovního rázu. Okolí nechápalo, kde se ve mně bere ta chuť a energie, obzvlášť, když rodiče nebyli zrovna sportovní typy. Během základní a střední školy jsem si začala vytvářet obrázek o svém dalším směřování, hrála jsem v té době volejbal a squash, později trénovala mladší sportovce. Kariéra trenéra byla jasnou volbou. Okolí tenkrát opět nechápalo, proč se s vynikajícím prospěchem na gymnáziu hlásím na Fakultu sportovních studií, ale jak vždy říkají moji rodiče - je to moje volba, mé rozhodnutí a jako vždy mne podpořili. Z nabízených oborů jsem zvolila trenéra se specializací volejbal...

A tady se něco zlomilo, po všech odchozených praxích a sepsaných seminárních pracích jsem si uvědomila, že volejbal trénovat nechci. Sama ze sebe jsem byla překvapená a nechápala jsem.

A pak jsem objevila Jógu ve vzduchu® , byla to láska na první pohled, najednou jsem věděla, jakým směrem dál jít. Vyškolila jsem se v jednotlivých specializacích a při navazujím studiu vedla lekce. Po ukončení magisterského studia jsem převzala od Veroniky Kozlové brněnské studio LeVITAs, které nyní s láskou opečovánám.

Létání mne naplňuje, baví mne práce s dospělými i dětmi. Vedu kroužek jógy ve vzduchu pro děti, každý měsíc přespáváme s dětmi ve studiu na noci v  síti a o prázdninách se potkáváme na příměšťáku.


Mgr. Romana Slezáčková

Jóga ve vzduchu, cvičení s dětmi

Sportovní vzdělání:

-Masarykova univerzita, Fakulta sportovních studíí, obor trenérství a učitelství tělesné výchovy

- Jóga ve vzduchu®

- Air Acro®

- Cvičení s kojenci a batolaty

- Masérka

- International Laughter Yoga instruktorka

- Pánevní dno