Letní příměstský tábor

Každoročně otevíráme příměstský tábor, který má sportovní náplň a přitom děti baví. Jsme v samotném centru města, ve studiu LeVITAs na adrese Minoritská 10.

Termíny:

15. - 19. 7. 2024

22. - 26. 7. 2024 - termín plně obsazen

Cena: 3100,- Kč


Cena je konečná, zahrnuje dopravu dítěte na výlety, případné vstupy, instruktory, půjčovné a samozřejmě stravu a pitný režim. Stravou se rozumí dopolední svačina, teplý oběd včetně polévky, odpolední svačina a druhá odpolední svačina. Jeden den z turnusu je oběd studený z důvodu celodenního výletu.

Cena neobsahuje případné připojištění proti úrazu dítěte.

V případě potřeby je možné objednaný termín změnit, pokud v nově požadovaném turnusu bude volné místo.

V případě zrušení tábora z omluvitelných důvodů do 31. 5. 2024 vracíme 100 % uhrazené částky, po tomto termínu vracíme 50 % uhrazené částky. V případě zrušení turnusu později než 7 dní před začátkem objednaného turnusu platbu nevracíme.

Na táboře se budeme houpat na závěsných sítích (Jóga ve vzduchu® Kids), závěsném kruhu (aerial hoop) i závěsných šálách (aerial silks). Budeme trénovat s obručemi hula hoop, párovou akrobacii a budeme samozřejmě řádit i venku, dopřeje-li nám to počasí.

Tábory jsou určeny pro děti školního věku, tj. 6-12 let. Výjimečně lze přijmout i děti mladší či starší. Kapacita tábora je 15 dětí.

Tábor probíhá ve všední dny vždy od 8:00 do 16:00.

Bližší informace k tomuto táboru obdržíte na tel. č. 737 399 816 nebo emailové adrese recepce@studiolevitas.cz

Kde cvičíme?

Studio LeVITAs najdete v samotném centru Brna - na adrese Minoritská 10. Je tak snadno dostupné tramvajové, autobusové i vlakové dopravě.

Pokud k nám pojedete autem, je možná domluva předání dětí na autobusovém nádraží "u Grandu", jelikož přímo ke studiu se autem nedostanete a parkování může být v modrých zónách náročnější.

Studio disponuje zázemím s toaletami i sprchou, umožňuje ohřívání pokrmů v mikrovlnné troubě při speciálních dietách a nabízí vyžití ve dvou cvičebních sálech. Studio je vybaveno cvičebními pomůckami, které děti zaujmou na 100 %, ať už jsou to závěsné sítě nebo yoga wheely (speciální válce pro cvičení nejen jógových pozic), aerial hoop (závěsný kruh), aerial silks (závěsná šála) nebo hula hoop (obruče k tanci s obručí). Studio je při teplém počasí klimatizované, avšak snažíme se nadužívání klimatizace předcházet častým větráním.

Kdo s dětmi cvičí?

Mgr. et MgA. Jana Švecová

Jana se od malička věnuje pohybovým a tvořivým aktivitám. V osmi letech nastoupila do litomyšlského oddílu karate. Na toto krásné bojové umění nedá dopustit, protože ji přineslo nejen pohybové dovednosti a sportovní úspěchy, ale naučilo ji také disciplíně, vytrvalosti a sebepoznání. Na stáži ve Varšavě hrála ženské rugby a v roce 2019 poprvé vyzkoušela jógu ve vzduchu, kterou si hned zamilovala.

Jana je certifikovanou instruktorkou jógy ve vzduchu.

V současné době se věnuje také aerial silks a flexibilitě, ve volném čase vede výtvarné kroužky pro děti. Minulý rok strávila v Kanadě jako akrobatka nového cirkusu.

Jana ráda píše, tančí, bubnuje, chodí do přírody a létá vzduchem. A ráda a se o radost z pohybu a objevování nových věcí podělí s vašimi dětmi.

Jana je absolventkou pedagogické fakulty MU, obor výtvarná a vizuální tvorba, učitelství pro SŠ a současně absolventkou fakulty výtvarných úmění VUT.

Aktuálně studuje doktorský program na VUT.