Vzdělávání instruktorů

Semináře a školení, které prohloubí znalosti o fyziologické práci těla v rámci lekcí jógy, jógy ve vzduchu i fitness. Najdete zde nabídku školení cvičení pro ženy v těhotenství, trénink pánevního dna nebo spirální stabilizaci

Rekvalifikace a postgraduální vzdělávání instruktorů jógy. Nejen ásanová praxe, ale také semináře sanskrtu nebo ajurvédy.  

Rekvalifikační kurz i specializace - jóga ve vzduchu se zaměřením na těhotné, na děti, pro podporu lymfatického systému nebo pro akrobatické lekce.

TIP NA ŠKOLENÍ PRÁVĚ PRO VÁS

Jin jóga

Jin jóga (yin yoga) je jednou z nejpopulárnějších forem jógové praxe. Často je však zaměňována za " prostě pomalou jógu" , což je velmi zjednodušené vidění této nedoceněné metody. Jin jóga má nejen řadu benefitů pro tělo i duši, ale při správné praxi může být skvělým pomocníkem tam, kde jiné jógové přístupy selhávají. Pro kvalitní jin jógovou praxi je však nutné připravit lekci jinak, než jen zvýšit počet minut na ásanu. K dy, kde, jak a proč nabídnout klientovi pozice, to se dozvíte na našem školení.¨ Lektor: Robert Šereš Termín: 10. - 11. 2. 2024

4 700,00 Kč

Instruktor jógy - rekvalifikační kurz

Rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT. Na základě úspěšně ukončeného kurzu získá absolvent Osvědčení o rekvalifikaci, na základě kterého může vykonávat činnost Instruktora jógy nebo zažádat o vydání živnostenského oprávnění.  Cena do 31. 3. 2024: 19000,- Kč Cena od 1. 4. 2024: 19500,- Kč Pokud si přejete hradit kurz ve splátkách, napište nám před objednáním kurzu na skoleni@studiolevitas.cz  a vše s Vámi s radostí připravíme. Děkujeme. Více o kurzu a termínech ZDE . 

19 000,00 Kč

Jóga ve vzduchu - lymfatický systém

Školení zaměřené na práci s lymfatickým systémem. Sítě v kombinaci se specifickými cviky umožňují aktivaci lymfatického systému , který bývá vlivem sedavého životního stylu často blokován. Tyto blokace způsobují vznik otoků nohou, křečových žil a zvyšují projevy celulitidy. Masáží a tlakem sítě v místech lymfatických uzlin a drah je možné blokace odstranit nebo zmírnit. Školení je produktem zdravotní sestry a masérky, Hany Novákové, která jej aplikuje ve svém studiu dlouhodobě a s velkými úspěchy u klientů.

3 500,00 Kč

Jóga ve vzduchu - dvojice

Školení zaměřené na cviky v jedné nebo ve dvou sítích. Všechny cviky jsou prováděny ve dvojici . Specializace obsahuje široké spektrum cviků, od pozic posilující partnerskou důvěru, přes využití druhého cvičícího k efektivnímu protažení, až po cviky akrobatické. 

3 500,00 Kč

Pilates ve vzduchu

Školení zaměřené na využití závěsné sítě pro cviky posilující střed těla . Cviky jsou prováděné 20 cm nad podložkou a jsou tak vhodnou aktivitou pro klienty, kteří mají obavy z vysoké sítě.  

3 500,00 Kč

Akrobacie 2

Školení zaměřené na složitější akrobatické cviky v síti. Školení je určeno instruktorům akrobatické jógy ve vzduchu. KDY: 10. března 2024 V KOLIK: 9:00 - 16:00 S KÝM: Robert Šereš Školení obsahuje náročnější akrobatické cviky a přechody do ucelených sestav. 

3 500,00 Kč

Akrobacie 1

Školení zaměřené na akrobatické cviky v síti , cviky vyžadující pohyb sítě (swing cviky) a přechody mezi akrobatickými cviky. Školení je určeno instruktorům základní úrovně nebo instruktorům jiného cvičebního stylu využívajícího sítě. Více informací ZDE .   

3 500,00 Kč

Jóga ve vzduchu - pokročilé školení

Školení je rozšiřujícím modulem se zaměřením na anatomické aspekty cvičení v síti a jeho terapeutické účinky. Je určeno instruktorům, kteří absolvovali základní školení. KDY A KDE: 5. - 6. 7. 2024 v Brně , studio LeVITAs Školení vede: Mgr. Veronika Kozlová Více informací ZDE .   

5 500,00 Kč

Jóga ve vzduchu - rekvalifikace

Rekvalifikační kurz s akreditací MŠMT. Na základě úspěšně ukončeného kurzu získá absolvent Osvědčení o rekvalifikaci, na základě kterého může vykonávat činnost Instruktora jógy nebo zažádat o vydání živnostenského oprávnění. Cena do 31. 3. 2024: 19000,- Kč Cena od 1. 4. 2024: 19500,- Kč Pokud si přejete hradit kurz ve splátkách, napište nám před objednáním kurzu na skoleni@studiolevitas.cz a vše s Vámi s radostí připravíme. Děkujeme. Více o kurzu a termínech ZDE .

19 000,00 Kč

Jóga ve vzduchu pro těhotné - ONLINE

Instruktorský kurz Jógy ve vzduchu© pro těhotné a po porodu.  Školení vás provede úskalími cvičení žen v těhotenství . Část školení bude věnována problematice pánevního dna , hlubokého stabilizačního systému a vhodnosti cvičení v šestinedělí.  Kurz je ONLINE. Více o kurzu ZDE . 

3 500,00 Kč