Ceník - skupinové lekce


CENÍK OTEVŘENÝCH LEKCÍ

Otevřené lekce fungují na kreditový systém. Zakoupené kredity můžete kombinovat na lekce dle vlastních preferencí. Kredity nelze využít na uzavřené kurzy, workshopy a jiné akce.

1 LEKCE BASIC - 210 KREDITŮ

Jóga ve vzduchu®, Jóga, Flexibility workout

210,- Kč


5 LEKCÍ BASIC - 1050 KREDITŮ

Jóga ve vzduchu®, Jóga, Flexibility workout

950,- Kč

 1 lekce = 190,- Kč

10 LEKCÍ BASIC - 2100 KREDITŮ

Jóga ve vzduchu®, Jóga, Flexibility workout

1700,- Kč

                                                                  1 lekce = 170,- Kč

1 LEKCE V SOLNÉ JESKYNI - 250 KREDITŮ

Jóga v solné jeskyni za přítomnosti dětí - 45 minut

250,- Kč


1 LEKCE HAPPY HOUR - 180 KREDITŮ

Dopolední lekce označené jako Happy Hour, Cvičení pro maminky

180,- Kč


5 LEKCÍ HAPPY HOUR - 900 KREDITŮ

Dopolední lekce označené jako Happy Hour, Cvičení pro maminky

850,- Kč

1 lekce = 170,- Kč

10 LEKCÍ HAPPY HOUR - 1800 KREDITŮ

Dopolední lekce označené jako Happy Hour, Cvičení pro maminky 

1500,- Kč

(1 lekce = 150,- Kč)

1 CO-WORKING - 350 KREDITŮ

150 minut hlídání za přítomnosti rodiče ve studiu

350,- Kč

3 CO-WORKINGY - 1050 KREDITŮ

3x 150 minut hlídání za přítomnosti rodiče ve studiu

950,- Kč

DOPLATEK CO-WORKING ZA DALŠÍ DÍTĚ

Doplatek je mimo kreditový systém a bude hrazen na místě v hotovosti

100,- Kč

SKUPINOVÁ LEKCE NA MÍRU

Na tuto lekci není možné využít kreditový systém. Max. 8 osob.

850,- Kč

CENA UZAVŘENÝCH KURZŮ JE ODLIŠNÁ A JE UVEDENA VŽDY U DANÉHO KURZU. 

JAK MOHU ZA CVIČENÍ ZAPLATIT?

ONLINE V REZERVAČNÍM SYSTÉMU - NEJLEPŠÍ A NEJRYCHLEJŠÍ

 Vygenerujte si platební příkaz nebo QR kód přímo v rezervačním systému. Následně uhraďte vygenerovanou částku bankovním převodem. Do jedné minuty od připsání částky na náš účet Vám rezervační systém sám dobije potřebné kredity.  


VE STUDIU PŘED LEKCÍ

CHCI PLATIT HOTOVĚ: Na první lekci se můžete v našem rezervačním systému přihlásit bez předchozí platby. Následně ji uhradíte ve studiu. Přejete-li si chodit i nadále, je třeba si následující lekce předplatit. Pokud máte v plánu lekci platit v hotovosti na místě, přijďte prosím, s dostatečným předstihem, min. 10 minut před lekcí. Lze platit i Sodexo poukázkami Flexi, Focus, Dárkový a Relax, na poukázky nevracíme.

CHCI PLATIT KARTOU NA MÍSTĚ: Umožňujeme platbu na místě ve studiu. Je však třeba počítat s tím, že náš terminál není z nejrychlejších, proto prosíme, přijďte na svoji lekci s min.  10 minutovým předstihem. 


APLIKACÍ NEBO BONUSOVOU KARTOU:

CHCI PLATIT MULTISPORTKOU: Na první lekci se můžete v našem rezervačním systému přihlásit bez předchozí platby. Následně lekci uhradíte multisport kartou na místě. Následně můžete každou lekci zadat multisport kartu do rezervačního systému a udělat si další rezervaci. Nebo nám napište na recepce@studiolevitas.cz a my Vám na půl roku zřídíme paušální přístup, díky kterému nemusíte při rezervaci kartu zadávat. Přinést na lekci nám ji však musíte:). 

- Multisport kartou lze platit následující lekce: Lekce 60 minut basic (základní cena 210 kreditů), tedy odpolední a ranní lekce jógy ve vzduchu, jóga, pilates, flexibility workout apod. 

- Multisport kartou nelze platit následující lekce: Lekce Happy Hour (dopolední nebo brzce odpolední s kreditovou cenou 180 kreditů), jóga v solné jeskyni, párová akrobacie a jiné lekce trvající déle, než 60 minut, uzavřené kurzy. 

- Na objednané lekce je nutné přijít i v případě platby multisport kartou. Při opakované absenci Vám bude paušální přístup deaktivován a rezervaci místa Vám umožníme pouze při platbě kreditem (který Vám následně bude vrácen, dorazíte-li s multisportkou). Děkujeme, že neblokujete místa dalším zájemcům.

CHCI PLATIT FLEXI PASSEM: Platba kurzu i jednotlivých lekcí flexi passem je u nás možná. Jelikož se jedná o poněkud časově náročnější platbu, prosíme, přijďte na lekci s dostatečným předstihem (min. 10 minut předem). 

PLATBA APLIKACÍ SCALOU: Pro aplikaci Scalou poskytujeme slevu 1+1 vstup zdarma. Jeden vstup je nutné uhradit, a to jak hotově, z kreditů v rezervačním systému, flexi passem nebo multisportkou. Druhý bude zdarma. Je nutné přijít současně a rezervovat obě místa. 


NA VEŠKERÉ LEKCE VÁM RÁDI VYSTAVÍME DÁRKOVÝ POUKAZ PRO VAŠE BLÍZKÉ

Platnost všech zakoupených kreditů / lekcí je 6 měsíců od zakoupení.

Každý semestr měníme celý rozvrh lekcí. Proto, prosím, zvažte zakoupení počtu kreditů vždy tak, abyste je stihli využít v následujících 6 měsících.

Mezi Vánoci a Novým rokem míváme vždy zavřeno. V červenci bývá nabídka omezenější a celý srpen taktéž necvičíme. 


JAK KREDITOVÝ SYSTÉM FUNGUJE?

Každá lekce v rezervačním systému je ohodnocena určitým počtem kreditů. Kreditů si můžete nakoupit více a čerpat z nich různé lekce. Podle hodnoty lekce se Vám budou odečítat kredity. Čím více kreditů nakoupíte, tím levnější pro Vás každá lekce bude. Nakoupené kredity můžete libovolně kombinovat a navštěvovat lekce různých kreditových hodnot. 

Příklad možné kombinace čerpání kreditů:

Koupíte si permanentku za 1700,- Kč a dostanete za ni 2100 keditů. Za ty si můžete:

a) přijít 10x na lekci z kategorie Basic

b) přijít 10x na lekci z kategorie Happy Hour a k tomu dvakrát na lekci Basic

Záleží jen na Vás, jaké kombinace zvolíte.

Při kombinaci se může stát, že vám zůstane drobný nevyužitelný kredit (např. 80 kreditů, za které nelze jít na žádnou lekci). Tento zůstatek je nevratný a nelze jej refundovat v penězích. Můžete jej však doplatit do základní ceny lekce (např. doplatíte částku 130,- Kč a přijdete na lekci Basic).