O nás

JÓGA VE VZDUCHU
JÓGA VE VZDUCHU

Stále hlavou dolů, ale bez sítí

AirAcro®

Jóga

Akrojóga byla přirozeným důsledkem naší touhy po stále zábavnějším způsobu, jak udržet naše těla i mysl v kondici. Tak začala v roce 2015 úzká spolupráce s tanečnicí a akrobatkou Bc. Lenkou Šotkovskou. Výsledkem je AirAcro® - párové cvičení  soustředící se na techniku provedení v souladu s anatomií a fyziologií lidského těla. AirAcro® nabízíme formou pravidelných lekcí. 

U jógy se na obrácené pozice vůbec nespoléháme. Naší prioritou je správné provádění pozic tak, aby byly pro klienta přínosem, ne proto, aby vypadaly dobře na instagramu. Díky tomu jsme také dosáhli statusu vzdělávacího střediska pro rekvalifikační kurz Instruktor jógy s akreditací MŠMT

Jóga se u nás každopádně zabydlela a lekce máme v tomto ohledu doslova pro každého. Od restorativní až po power jógu. 

PÁNEVNÍ DNO
PÁNEVNÍ DNO

Od sítí k šátkům a cvičení s dětmi 

Cvičení s dětmi v šátku podle Anny Kohutové ®

Cvičení a jóga maminek (za přítomnosti dětí)

Když zakladatelka studia, Veronika, porodila svoji dceru, směr zájmu se prudce otočil. Naše nabídka se rozšířila o kondiční cvičení pro maminky, které si děti mohou vzít přímo na lekci. A o cvičení s dětmi v šátku podle Anny Kohutové ®, které spojuje kontaktní rodičovství a lásku k pohybu.

Pohybem to nekončí

Rebozo masáže

Kraniosakrální terapie

Výživové poradenství

Individuální tréninky

Laktační poradenství


Nejen vlivem koronavirové krize jsme se zaměřili na individuální poradenství a péči. Setkávání "jeden na jednoho" nám umožňuje nejen dosahovat rychlejších a lepších výsledků, ale také rozšiřovat naši nabídku o péči a služby, které lze poskytovat pouze touto formou. Pro každého klienta máme k dispozici několik trenérů nebo terapeutů a vybereme vždy takového, který bude pro jeho potřeby nejlepší volbou. 

Naše cesta k sítím

Jóga ve vzduchu®

Když jsme v roce 2011 začínali, bylo nás pár (na každou z nás se něco dozvíte v sekci Trenéři a trenérky) a zkušenosti jsme teprve sbírali. Věděli jsme ale, že chceme cvičit poctivě. Zdravotně přínosné cvičení respektující potřeby těla, nejen jeho estetiku, bylo naší prioritou. Proto se u nás zabydlely balanční pomůcky - overbally, fitbally a bossy. Kruhové tréninky a HIIT formy cvičení byly také oblíbenou aktivitou. Stále nám však chybělo něco, co by nás úplně pohltilo. 

Euforie přišla v roce 2012, kdy jsme se jako druhé studio v republice vyškolili ve cvičebním stylu AY Fly Training - cvičení v závěsných sítích. V tomto cvičení jsme postupně získali takové zkušenosti a znalosti, že jsme se stali jedinými českými master instruktory (Mgr. Veronika Kozlová pro AY Fly Training Level 1 a Level 2 a Ing. Petra Škrabalová pro AY Fly Training Pilates). Našim vedením prošlo několik desítek budoucích instruktorů u nás i v zahraničí.

Právě propojení našich původních myšlenek a nové dimenze cvičení v síti nás motivovalo k vytvoření vlastního cvičení. A tak vzniklo D-Yogi® Fly, které spatřilo světlo světa v roce 2014. 

Naše práce časem přerostla v nový směr a tak můžete dnes cvičit v našem studiu Jógu ve vzduchu® jako nejnovější model cvičení v závěsné síti. V tomto oboru také nabízíme jako jediní v republice rekvalifikační kurzy s akreditací MŠMT

Díky našim hlubokým znalostem si také u nás můžete koupit ty nejlepší sítě na fly jógu

JÓGA
JÓGA

Hledání (nejen) ženské rovnováhy 


Trénink podle menstruačního cyklu

Cvičení v těhotenství

Pánevní dno - Diastáza

Náš aktuální tým tvoří téměř samé ženy. A tak není divu, že naše pozornost brzy od sítí zamířila i na ženská témata. Cvičení pro podporu správné funkce pánevního dna, nápravu rozestupu břišních svalů i péče o těhotné ženy se tak brzy stalo běžnou náplní lekcí v našem rozvrhu. 

JÓGA S DĚTMI V ŠÁTKU
JÓGA S DĚTMI V ŠÁTKU

A zpět ke zdraví


Zdravá záda
Spirální stabilizace

Zdravá chůze

Létání v sítích ani párová akrobacie nás neoddělilo od původního záměru - nabízet pohyb v souladu se zdravotními potřebami každého klienta. Naopak, vždy tento záměr byl a stále je v lekcích přítomný. Nemohli jsme se proto vyhnout hlubokému sebevzdělávání a v našem studiu tak najdete lektorky se vzděláním ve spirální stabilizaci (SM systém dr. Smíška), dynamické neuromuskulární stabilizaci (DNS prof. Koláře nebo specialisty pro problematiku barefoot chůze. 

REBOZO
REBOZO