Jóga ve vzduchu - děti

POZOR: Provoz komunitní školy Kořeny najdete na samostatných stránkách:

LEKCE PRO MAMINKY ZA PŘÍTOMNOSTI MALÝCH DĚTÍ NAJDETE ZDE:


AKTUÁLNÍ WORKSHOPY PRO DĚTI A RODIČE


KROUŽKY FLY JÓGY

PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ

PŘIPRAVUJEME KURZY PRO ROK 2024

Úterní, středeční a čtvrteční kurzy zůstanou stejné. 

Přibude nový kurz pro náctileté začátečníky - FLY JÓGA TEENS v úterý od 17:30. 

Jógu ve vzduchu pro děti učíme výhradně formou uzavřených kurzů. Můžete si ji vyzkoušet na otevřených lekcích v průběhu září nebo děti přivést na noc v síti. Každý rok máme také v červenci příměstské tábory, na které může přijít i úplný začátečník. 

NOCI V SÍTI PRO DĚTI 

 FLY JÓGA PRO DĚTI JAKO NOČNÍ DOBRODRUŽSTVÍ


PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY PRO ROK 2024

Tábor s tradicí již od roku 2011 bude v nabídce i v roce 2024. I když jsou některé z našich dětí dospělé, my nestárneme a přijímáme stále nové holky a kluky.

Termíny: 

15. - 19. 7. 2024

22. - 26. 7. 2024 - termín již plně obsazen

Přihlášky ZDE

Tábor 2024

Cena je konečná , zahrnuje dopravu dítěte na výlety, případné vstupy, instruktory, půjčovné a samozřejmě stravu a pitný režim. Stravou se rozumí dopolední svačina, teplý oběd včetně polévky, odpolední svačina a druhá odpolední svačina. Jeden den z turnusu je oběd studený z důvodu celodenního výletu. Cena neobsahuje případné připojištění proti úrazu dítěte. V případě potřeby je možné objednaný termín změnit, pokud v nově požadovaném turnusu bude volné místo. V případě zrušení tábora z omluvitelných důvodů do 31. 5. 2023 vracíme 100 % uhrazené částky, po tomto termínu vracíme 50 % uhrazené částky . V případě zrušení turnusu později než 7 dní před začátkem objednaného turnusu platbu nevracíme . Na táboře je možné zajistit bezlepkovou i bezmléčnou stravu - je nutné tento požadavek zadat e-mailem nejpozději 14 dní před začátkem tábora.  Podrobnosti k táboru najdete ZDE . 

3 100,00 Kč

  CO-WORKING S HLÍDÁNÍM DĚTÍ

  Ve studiu nabízíme hlídání dětí od jednoho roku pro rodiče, kteří chtějí pracovat, cvičit (jeden sál je volný pro tyto účely), vzdělávat se, odpočívat. Podmínkou je, že je rodič po celou dobu ve studiu, aby mohl případně dítě utěšit, tak jak umí jen maminka/tatínek, nebo dítě doprovodit na toaletu/přebalit.

  V předsálí je pro rodiče zajištěn stůl, káva, čaj a wifi připojení. Pro děti je možné využít rychlovarné konvice nebo mikrovlnné trouby k ohřátí jídla.

  KDY: Úterý 10:00 - 12:30

  S KÝM: Nella Výšková

  CENA: 350,- Kč/dítě, za každé další dítě stejného rodiče 100,- Kč

  Rezervace předem je nutná přes rezervační systém

  Platí se vždy na místě. Rezervace předem je závazná a lze ji zrušit nejpozději 24 hodin předem. Při opakovaném zrušení rezervace později bude vyžadována nevratná záloha předem.  

  CO-WORKING
  CO-WORKING