Jóga ve vzduchu - děti

POZOR: Provoz komunitní školy Kořeny najdete na samostatných stránkách:

KROUŽKY FLY JÓGY

PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ

KURZY VE STŘEDU A ČTVRTEK JSOU JIŽ PLNĚ OBSAZENÉ

Zájemci o zařazení do náhradníků, pište prosím na recepce@studiolevitas.cz. Děkujeme

ÚTERNÍ KURZ MÁ VOLNÁ MÍSTA

Jógu ve vzduchu pro děti učíme výhradně formou uzavřených kurzů. Můžete si ji vyzkoušet na otevřených lekcích v průběhu září nebo děti přivést na noc v síti. Každý rok máme také v červenci příměstské tábory, na které může přijít i úplný začátečník. 

NOCI V SÍTI PRO DĚTI 

 FLY JÓGA PRO DĚTI JAKO NOČNÍ DOBRODRUŽSTVÍ


PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY PRO ROK 2024

Tábor s tradicí již od roku 2011 bude v nabídce i v roce 2024. I když jsou některé z našich dětí dospělé, my nestárneme a přijímáme stále nové holky a kluky.

Termíny: 

15. - 19. 7. 2024

222. - 26. 7. 2024

Přihlášky ZDE

Tábor 2024

Cena je konečná , zahrnuje dopravu dítěte na výlety, případné vstupy, instruktory, půjčovné a samozřejmě stravu a pitný režim. Stravou se rozumí dopolední svačina, teplý oběd včetně polévky, odpolední svačina a druhá odpolední svačina. Jeden den z turnusu je oběd studený z důvodu celodenního výletu. Cena neobsahuje případné připojištění proti úrazu dítěte. V případě potřeby je možné objednaný termín změnit, pokud v nově požadovaném turnusu bude volné místo. V případě zrušení tábora z omluvitelných důvodů do 31. 5. 2023 vracíme 100% uhrazené částky, po tomto termínu vracíme 50% uhrazené částky . V případě zrušení turnusu později než 7 dní před začátkem objednaného turnusu platbu nevracíme . Na táboře je možné zajistit bezlepkovou i bezmléčnou stravu - je nutné tento požadavek zadat e-mailem nejpozději 14 dní před začátkem tábora.  Podrobnosti k táboru najdete ZDE . 

3 100,00 Kč