Eliška

Eliška je odchovanec našeho studia. Tak dlouho chodila na lekce, že už to nešlo jinak, než aby se stala přímo naší vlastní lektorkou. A tak se řádně vyškolila a pokračuje v LeVITu dál, jen vyměnila síť klientskou za instruktorskou. 

Pokud tedy hledáte někoho, kdo chápe, jak se cítí začátečník a jaké to je, být v roli klienta, Eliška bude pro Vás ta pravá.

Pohybové vzdělání:

  • Instruktor kondičního posilování, Do-Formy (rekvalifikace s akreditací MŠMT zaměřená na fly jógu)

  • Lektor jógy ve vzduchu® pro začátečníky

  • Lektor jógy ve vzduchu® - Anatomické souvislosti

  • Pánevní dno pro instruktory jógy a fitness, Do-Formy

Eliška o sobě:

"Vždy jsem bývala dítě plné energie, a tak mě rodiče ve 4 letech dali na sportovní gymnastiku. Nicméně to nebylo to pravé, předpoklady ani touhu po vrcholové úrovni v této disciplíně jsem se svými spolucvičícími kolegyněmi nesdílela. Pohyb však pro mne byl vždy důležitou součástí života a při hledání toho pravého jsem si tak vyzkoušela na menší či delší chvíli různé pohybové aktivity jako např. baletní průpravu, taneční, aerobic, basketbal, volejbal,...

Někdy v roce 2012 jsem náhodou díky kamarádce objevila jógu ve vzduchu, které jsem okamžitě propadla. Díky sítím jsem objevila kouzlo i dalších vzdušných akrobatických disciplín. Avšak sítě jsou mojí srdcovou záležitostí, která mi po lekci přináší skvělý pocit protažení, posílení a překonávání vlastních limitů.

Doufám, že se mi v roli lektorky podaří předávat radost z pohybu a toto krásné cvičení tak okouzlí i vás."