Bolster jógový

Originál - jen jeden kousek na světě

Bolstery. To je takovej ten luxus, u kterého budete pořád dokola přemýšlet, jestli to potřebujete a jestli to stojí za to. Nepotřebujete. A stojí to za to.

Mně trvalo deset let, než jsem naznala, že to prostě potřebuju. Teď si budu deset let vyčítat, že jsem čekala tak dlouho. Ale tím vás nechci tlačit do unáhleného nákupu. Klidně si počkejte. My taky počkáme.

A mezitím si pojďme říct, k čemu je jako předraženej kulatej polštář vůbec dobrej:

  • podpora v lekcích restorativní jógy. Díky náplni je na jednu stranu pevný a tvoří oporu, na druhou stranu se přizpůsobí tělu. Je prostě ňuňavej.
  • objímačka, když ten, co vás má obejmout, zrovna není k dispozici.
  • nahřívačka - můžete jej nahřát na topení a využít pro sebe nebo svoji ratolest, když se o vás pokouší nějaký bacil.
  • kyčlopodpírač v těhotenství. Spánek v těhotenství není taková prča, jako spánek před tím. Ale pořád je značně lepší, než to co přijde. Nicméně pozice na boku, což je jediná reálně proveditelná pozice, je často znepříjemněna bolestí horní kyčle. Položení kolene a lýtka na bolster vrátí kyčel na místo a vy můžete hajat. Ještě pár týdnů, než to přijde.
  • miminopodpírač - a když to přijde, jde bolster efektivně využít i jako kojicí polštář. Když už prokojíte dny i noci, proč ne s elegancí a pohodou? levandule. No ne?
  • elegantní doplněk interiéru - to se tak nějak k těmhle věcem píše všude. Tak to taky napíšu. Je to elegantní, rustikální a hipsterský doplněk interiéru. Upřímně, je to fakt hrozně hezká blbost do obýváku, nad kterou každej chlap nejdřív ofrňuje nos, nadává, že je to drahý, zbytečný a všude to překáží...a pak ho najdete, jak se s tím objímá při sledování Autosalonu. True story.

Jo a je to jako samozřejmě ekobiolokální. Vyrobeno českou šičkou, z českých materiálů. 

Můžeme doplnit o bylinky (meduňka nebo levandule) nasbírané nahými vílami za úplňkové noci. 

 Dobře, teď trochu kecáme. Sbírali jsme je v létě 2023 a měli jsme na sobě kraťasy a triko. Ale myslím, že to bylo bez podprsenky...wooow!

1 300,00 Kč