Cvičení v těhotenství a po porodu

Odborný kurz je určen trenérům a trenérkám, kteří se potkávají při své praxi s těhotnými ženami. A to jak na skupinových lekcích, tak v individuálním tréninku.


3 200,00 Kč

Budeme se věnovat specifiku jednotlivých trimestrů a navrhovat vhodné aktivity pro daná období. Zahrnut bude také tzv. čtvrtý trimestr, tedy období po porodu. Budeme pracovat s jednoduchými pomůckami, ale především s tělem ženy samotné.

Na kurz nás čeká nezbytná teorie a principy práce s těhotnými, ale základ kurzu bude praktický - využití pozic i pomůcek pro tvorbu efektivní, bezpečné a přitom zábavné fitness lekce. Kurz je určený pro obecnou stavbu lekce cvičení pro těhotné, není zaměřen na jógové techniky.

Zvláštní důraz bude kladen na práci s pánevním dnem a péči o diastázu v těhotenství i po porodu.

Kurzem Vás provede Mgr. Veronika Kozlová, trenérka s dlouholetou praxí se specializací na ženy těhotné i po porodu. Veronika se dlouhodobě zabývá zejména problematikou pánevního dna a diastázy, a je sama matkou tří dětí. Je také kraniosakrální terapeutkou a laktační poradkyní. 

Druhou lektorkou kurzu je Mgr. et Mgr. Alena Klečková, trenérka a porodní dula. Alena se také ve své praxi setkává převážně s ženami těhotnými nebo po porodu, a je taktéž sama matkou.

KDY:

26. - 27. 1. 2024

Pátek - 16:00 - 20:00

Sobota - 9:00 - 18:00