Pánevní dno pro instruktory jógy a fitness

KDY: 16. - 17. 3. 2024

Sobota:

9:00 - 17:00 - obecný základ, anatomie a fyziologie pánevního dna; aktivace pánevního dna na lekcích fitness - lokální a globální přístupy, využití pomůcek

Neděle:

9:00 - 16:00 - strečink a uvolnění pánevního dna, dechové techniky, první čakra, psychosomatika ve vztahu k pánevnímu dnu, ošetření pánve technikami kraniosakrální terapie

LEKTORKA: Veronika Kozlová

4 400,00 Kč

Pánevní dno je v poslední době velmi diskutovaným tématem. Ale jak s ním opravdu efektivně pracovat? Jak do běžné lekce zařadit cviky, které budou pánevní dno aktivovat? A jak správně svaly pánevního dna zrelaxujeme? A co z toho je vůbec více potřeba?

Jaký přístup můžeme zvolit na lekcích jógy, chceme-li využít své znalosti o energiích? A jak souvisí pánevní dno s emocemi nebo pohybem úst? Jak ovlivňuje pánevní dno naše dýchání?

A jaký přístup se nám naopak osvědčí na lekci fitness, pro klienta, který raději "maká, než kecá"? Jak takovému klientovi nabídnout zábavnou lekci, při které ale bude pracovat přesně na tom, v čem má jeho tělo nedostatky? A jak vlastně souvisí ploché bříško nebo klenutý zadeček s pánevním dnem?

Ale především: Jak správně pochopit, vysvětlit a naučit aktivaci a relaxaci pánevního dna?

Příliš mnoho otázek a ještě více odpovědí. Proto jsme si pro vás připravili dvoudenní seminář, na kterém se jim budeme důkladně věnovat.

Seminář je určen především lektorům, učitelům a instruktorům, kteří vedou skupinové nebo individuální lekce. Vítán je však každý, kdo má o problematiku pánevního dna hlubší zájem.

O lektorce:

Mgr. Veronika Kozlová je instruktorkou kondičního posilování a jógy dlouhodobě se specializující na cvičení v závěsných sítích. Je majitelkou brněnského studia LeVITAs. Kromě mnoha jiných vzdělání je také lektorkou cvičení v těhotenství a po porodu, cvičení s dětmi v šátku podle Anny Kohutové® a trenérkou DNS profesora Koláře nebo instruktorkou spirální stabilizace. Je garantkou a lektorkou kurzu Instruktor fitness a jógy s akreditací MŠMT. Denně pomáhá ženám po porodu s aktivací pánevního dna nebo nápravou rozestupu břišních svalů. Sama je maminkou tří dětí.

Více o Veronice najdete ZDE.