Poprvé na soukromou lekci

Co si vzít s sebou?

  • Pohodlné oblečení

To je celé. Fakt. Pokud tedy půjdete na jógu ve vzduchu, sundejte si ještě všechny šperky. A to je opravdu, opravdu celé. 

  • Podložky máme. 
  • Pomůcky máme, některé i k zapůjčení pro domácí cvičení.  
  • Vodu máme. Dokonce i skleničky.Chystáte se na svoji první soukromou lekci? 

Možná máte obavy z toho, co Vás čeká. Pojďme si říci, jak to tedy probíhá:

  • Domluvíte si s termín s Vámi vybranou trenérkou
  • Dejte si rozumný čas na příchod. Lekce, soukromé i skupinové, na sebe navazují, a když přijdete později, bohužel není v našich silách Vaši lekci prodloužit. Čas za lekci ale zaplatíte plný. 
  • Oznámíte slečně na recepci, že jdete na soukromou lekci nebo se potkáte přímo s trenérkou v předsálí. Převlečete se v šatně. Můžete si s sebou načepovat vodu, pokud nemáte vlastní. 
  • Následně si Vás trenérka odvede do sálu a společně se vrhnete na samotnou práci:

Trenérka si od Vás vyptá anamnézu - historii onemocnění a úrazů, životní styl včetně zaměstnání a koníčků, oblíbené sporty a pohybové aktivity. Nemusíte na vše odpovídat, ale čím přesnější obraz budeme mít, tím lépe se nám podaří připravit pro Vás plán na míru. 

Poté se pobavíte o Vašich časových možnostech - jak často můžete chodit k nám a jak často zvládnete cvičit doma. Buďte maximálně upřímní. Pokud víte, že dáte jen pět minut denně, řekněte to. Přehnané sliby nikdy nefungovaly. Někomu vyhovuje více delší časový úsek méně často, jiný si je schopný spíše utrhnout kratší dobu denně. Každý jsme jiní a my připravíme plán právě pro Vás. 

A samozřejmě bude tématem také Váš cíl, přání, zakázka. Čeho chcete dosáhnout, co je důvodem Vašich návštěv u nás. Nikdy neslibujeme zázraky a pokud přijdete s něčím - z našeho pohledu - neřešitelným, rovnou Vám to řekneme. U reálných očekávání Vám sdělíme, kdy můžete očekávat výsledky. 

Závěrem prvního setkání proběhne diagnostika pohybového aparátu v závislosti na tom, co je Vašim tématem - kontrola kvality hlubokého stabilizačního systému nebo rozsah bedrokyčlostehenního svalu? To už budeme řešit individuálně. Ať neplýtváme Vašim časem ani penězi. 

Závěrem dostanete jeden nebo dva tipy na cvičení. Ty Vám také pošleme, spolu s rekapitulací, mailem. 

S dalšími setkáními se více a více cvičí. Méně a méně mluví. Ale díky úvodní lekci  můžeme náš plán zacílit přesně a efektivně.