Jóga pro děti

Školení jógy pro děti je zaměřeno na děti od tří let do doby dospívání. Na dvoudenním kurzu se dozvíte nejen to, jak připravit lekci pro děti v různém období vývoje, jakým způsobem poskládat jednotlivé ásany a sestavy, ale také to, jak děti pro jógu nadchnout.

Zaměříme se na:

- Hrubou motoriku; s důrazem na práci nohou a středu těla

- Jemnou motoriku; s důrazem na práci rukou

- Oromotoriku; pro pomoc dětem s logopedickými potížemi

- Psychiku; zejména práci s emocemi prostřednictvím doteku a meditací

Klasické jógové učení a pozice přeneseme do světa dětí, ze kterého ostatně velká část ásan vychází. Naučíme se pracovat s dětmi roztržitými, nesoustředěnými i těmi, které neprojevují o nic zájem.

Dáme prostor pro hru a imaginaci. Zároveň ale budeme stále sledovat cíl jógové lekce pro děti - pomoci jim k silnému a pružnému tělu, odolné a vnímavé duši, srozumitelné řeči i uvolněné mysli. 

5 000,00 Kč

O LEKTORKÁCH:

Mgr. Veronika Kozlová je instruktorkou jógy a kondičního posilování, masérkou, kraniosakrální terapeutkou. Ve své praxi se zaměřuje na zdravotní cvičení, zejména na práci chodidel, pánve a páteře. Provozuje jógové studio od roku 2011 a stejnou dobu se stará i o jeho nejmladší klienty. Kromě příměstských táborů a lekcí pro děti se věnuje také svým třem dětem a jejich zdravému fyzickému i psychickému vývoji.

Petra Kotková je instruktorkou jógy a výživovou poradkyní. Je garantkou a lektorkou rekvalifikačního kurzu Instruktor jógy. Lekcím s dětmi se věnuje dlouhodobě ve svém studiu v Pelhřimově. Učí zde děti jak klasickou jógu, tak jógu ve vzduchu. Sama je také matkou dvou dětí. 

KDY: LETOŠNÍ TERMÍN VÁM BOHUŽEL UTEKL, ŠKOLENÍ BUDE OPĚT VYPSÁNO NA ZIMU 2025

Sobota 9:00 - 18:00

Neděle 9:00 - 17:00

KDE: LeVITAs, Minoritská 10, Brno

Možnost přespání ve studiu za poplatek 200,- Kč za noc (pouze ze soboty na neděli)

NECHCETE ABY VÁM PŘÍŠTÍ TERMÍN UTEKL? 

VYPLŇTE NÁM SVŮJ E-MAIL A BUDEME VÁS INFORMOVAT IHNED PO VYPSÁNÍ TERMÍNU (pravděpodobně v průběhu května 2024)

MOHLO BY VÁS DÁL ZAJÍMAT:

Základy ANATOMIE pro trenéry

Seminář pro lektory fitness, jógy a dalších skupinových aktivit seznámí účastníky s anatomií lidského těla v kontextu skupinových cvičení. Zejména s důrazem na cvičení na jógu a jógu ve vzduchu. KDY: 4. - 5. 5. 2024 Sobota 9:00 - 18:00 Neděle 9:00 - 15:00 KDE: ONLINE PŘES ZOOM s možností shlédnutí záznamu zpětně po 3 měsíce od vysílání S KÝM: Mgr. Veronika Kozlová

1 500,00 Kč

Pánevní dno pro instruktory jógy a fitness

KDY: 16. - 17. 3. 2024 Sobota: 9:00 - 17:00 - obecný základ, anatomie a fyziologie pánevního dna; aktivace pánevního dna na lekcích fitness - lokální a globální přístupy, využití pomůcek Neděle: 9:00 - 16:00 - strečink a uvolnění pánevního dna, dechové techniky, první čakra, psychosomatika ve vztahu k pánevnímu dnu, ošetření pánve technikami kraniosakrální terapie LEKTORKA: Veronika Kozlová

4 400,00 Kč